Zebra RTL10C1-3C12X1X-03 XPAD L10ax 10.1 in. Rugged Windows Tablet
SKU: RTL10C1-3C12X1X-03
Product Description
What's Included:
- 27 WHr Battery
- US AC Line Cord (450040)
Zebra RTL10C1-3C12X1X-03
- 10.1 inch 2K Resolution WUXGA 1920 x 1200 %Display% Display, Corning Gorilla Glass 3, Intel Iris Xe Graphics
- 5G LTE WAN, GPS, 802.11ax R2 WiFi 6E, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.2
- Windows 10 Pro 64-Bit
- 13 MP rear camera; 2 MP Windows Hello front camera
- NFC, SE4107 1D/2D Imager, Fingerprint Reader, AEI UHF RFID Reader
- 11th generation Intel Core %Cpu% and 8GB RAM / 256GB SSD
- 27 WHr Battery for up to 9.5 hours of use
- Docking connector; (2) USB 3.0 ports; USB Type-C port (USB 2.0, USB 3.0, Display Port out); 3.5 mm audio output (stereo out, mono in); RJ-45 Ethernet port; two SIM: (1) Nano SIM (4FF) and (1) eSIM; Micro-SDXC
- 11 in. L x 10 in. W x .88 in. D, 3.1 lbs.