    Zebra ZT61043-T110100Z ZT610 Industrial Printer
    SKU: ZT61043-T110100Z
    SKU: ZT61043-T110100Z
    No reviews yet. Write a review!
    Purchase Zebra ZT61043-T110100Z ZT610 Industrial Printer
    4.09" Industrial Printer, Cutter, 300 dpi, 12 ips, Ethernet, USB, Serial, Bluetooth, Thermal Transfer
    Choose Service:
    Add a quantity to the desired item(s) below and they'll be added to cart too.
    Product Description
    What's Included:
    • US Power Cord
    • Cleaning Pen
    Zebra ZT61043-T110100Z
    • Resolution: 300 dpi/12 dots per mm
    • Memory: 1GB RAM, 2 GB Flash
    • Print Width: 4.09" (104mm)
    • Print Speed: Up to 12 ips / 305 mm per second maximum
    • Construction: Metal frame with single fold metal media cover and plastic viewport
    • Serial, USB, Gigabit Ethernet and Bluetooth Connectivity Options
    • Media Cutter
    • 19.88" L x 10.56" W x 15.58" H, 50 lbs