    Zebra CC6000-10-3200LNNA CC6000 Landscape 10 inch Android Kiosk
    SKU: CC6000-10-3200LNNA
    SKU: CC6000-10-3200LNNA
    No reviews yet. Write a review!
    Purchase Zebra CC6000-10-3200LNNA CC6000 Landscape 10 inch Android Kiosk
    10.1" Screen, , Dual band 802.11 a/b/g/n/ac, Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.0, No Camera, 4GB RAM / 32GB Flash, Keypad, No Battery, Android 8.1 Oreo GMS OS.
    Choose Service:
    Add a quantity to the desired item(s) below and they'll be added to cart too.
    Product Description
    What's Included:
    • Zebra CC6000 10.1" Android Customer Concierge Kiosk with Landscape Orientation , No Camera, 4GB RAM / 32GB Flash Memory, Dual band 802.11 a/b/g/n/ac, Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.0 and Android 8.1 Oreo GMS OS
    Zebra CC6000-10-3200LNNA
    • 10.1 inch PCAP multi-touch display, 300 nits
    • Dual band 802.11 a/b/g/n/ac, Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.0 Connectivity options
    • Android 8.1 Oreo GMS OS
    • Scanner
    • Qualcomm Snapdragon 660 processor and 4GB RAM / 32GB Flash Memory
    • Two microphones; two front firing speakers (2W total)
    • Micro SD card slot, supports class 2 to class 10 and UHS-1 SD Cards
    • Support for integrated 802.3at Power-over-Ethernet (PoE)
    • Landscape: 10.9 in. x 7.9 in. x 1.4 in., 2.16 lbs.
    Zebra CC6000 Specifications CC6000 Full Specifications - PDF
    Protect Your Zebra CC6000-10-3200LNNA
    Zebra CC6000 3 Year OneCare Essential w/ Comprehensive Coverage
    Zebra CC6000 5 Year OneCare Essential w/ Comprehensive Coverage
    If you wish to add this service, Check the option above the "ADD TO CART" button.
    FAQ and Support Resources for Zebra CC6000-10-3200LNNA
    Do I need software for my Zebra CC6000 to scan barcodes and save data?
    Zebra CC6000 User Guide Zebra CC6000 User Guide
    Zebra CC6000 Integrator Guide Zebra CC6000 Integrator Guide
    Zebra CC6000 Quick Start Guide Zebra CC6000 Quick Start Guide
    Zebra CC6000 5 Reasons to Buy Zebra CC6000 5 Reasons to Buy
    Zebra CC6000 Hospitality Application Brief Zebra CC6000 Hospitality Application Brief
    Zebra CC6000 Retail Application Brief Zebra CC6000 Retail Application Brief
    Support Resources for the Zebra CC6000 on Zebra.com >>
    There are no reviews yet so why don't you use the form here and be the first to submit a review?
    Review Zebra CC6000-10-3200LNNA CC6000 Landscape 10 inch Android Kiosk
    Rate and Review Zebra CC6000-10-3200LNNA CC6000 Landscape 10 inch Android Kiosk